17 Yıldan beri aktif olarak hizmet sunan Nesine destek ve müşteri hizmetleri ile her türlü sorunlarınıza çözüm buluyor. Türkiye’de Spor Toto ve Milli Piyango yasal iddaa bayilerinden birisi olan Nesine, şans tahminleriyle para kazanmanızı sağlamaktadır. Firmanın ülkemizde yasal bir şirket olması, resmi makamlar tarafınca sorun yaşanmamasını sağlıyor. Bu nedenle şans oyunlarıyla ilgisi olan kişilerin en fazla tercih ettikleri iddaa şirketlerindendir.Uzun yıllardan beri aktif olarak hizmet vermesine rağmen sektörde yeni olan kişiler bulunabilmektedir.

Yani bazı kullanıcılar iddaa sektörüne ilk defa giriş yapabiliyor. Bu durumda farklı işlemler sonucunda o kişilerin yardıma ihtiyaç duymaları mümkün olmaz. Tam da bu noktada şirket tarafından sağlanan destek amaçlı müşteri hizmetleri yardıma koşmaktadır. Sitede destek ekibi aktif olarak yardım sunmaktadır. Destek için iletişim kurmak istediğinizde sitenin en alt sayfasına inmeniz gerekir. Burada “BİZE YAZIN” yazısı karşınıza çıkacaktır. Oraya tıkladıktan sonra ekranda yeni sayfa açılacaktır.Bu kısımda farklı bilgilerinizi ve sorununuzu girmeniz gereken alan vardır. Gerekli seçenekleri doldurduktan sonra Nesine yetkililerinden en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Öte yandan bu tür seçeneklerin dışında destek için daha hızlı adımlar sağlanmıştır. Söz konusu adım veya seçenek ise üye olanlar için geçerlidir. Direkt olarak iletişi için Hesabım kısmına oradan da Mesajlarım ve Mesaj Yaz bölümüne gelerek derdinizi daha hızlı yetkililere aktarabilirsiniz. Ancak yazılı olarak iletişim kurmak istemezseniz bu konuda müşteri hizmetlerinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Söz konusu telefon numarası için yazımızın en altında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Onun öncesinde bir alt başlık içinde ilgili destek ve müşteri hizmetlerinde yapabileceğiniz işlemlere yer vermekteyiz.

Nesine Destek ve Müşteri Hizmetlerinde Neler Yapılır?

Eski yıllara göre iddaa sitelerinin Türkiye’de çok daha fazla tercih aldığı olur. Özellikle ilk çıktıkları dönemlerde bu firmaların para tuzağı yerler olarak düşünmemizi sağladıkları görülmekteydi. Fakat uzun süreden beri hizmet veren Nesine, bu tabuları yıkmaya başlamıştır. Öyle ki binlerce kişinin tek gelir kaynağı Nesine iddaa firması olarak görülmektedir.

Fakat uzun yıllar sitede işlem yapanlar olsa da ilk defa giriş yapan kişiler olabiliyor. Acemi oldukları için bu kişilerin doğal olarak farklı konularda sorun yaşayabileceği mümkün olacaktır. Nesine destek ve müşteri hizmetleri sayesinde bu tür olumsuz durumlardan kaçınmanız sağlanıyor. Canlı iddaa sitesinde yer verilen canlı destek veya müşteri hizmetleri sayesinde yapabileceğiniz işlemler aşağıda detaylı olarak sıralanmıştır.

  • Site üzerinde yapamadığınız üyelik yani hesap açma işlemlerinde yardım alabilirsiniz.
  • Para yatırma seçenekleri, limitleri veya para çekim işlemleri için destek verilmektedir.
  • Site tarafından sunulan bonus yani ek para ödülleri için bilgiler yine buradan aktarılmaktadır.
  • Nesine sitesine ait mobil uygulama seçeneklerini indirmek veya uygulamalar hakkında bilgilere ulaşmak için de müşteri hizmetleri tercihi yapabilirsiniz.
  • Son olarak sitedeki hesabınızı kalıcı olarak kapatmak yani üyelik silmek için de buradan faydalanmanız mümkün olacaktır.

Nesine Destek Hizmetlerinin Mesai Saatleri

Akla gelebilecek olan tüm spor maçları için iddaa oynamanızı sağlayan Nesine, uzun vadede kazanç elde etmenizi de sağlamaktadır. Türkiye’de en çok öne çıkan ve güvenilen iddaa firmalarından birisi olması, siteye olan ilgiyi giderek arttırmaya devam etmektedir. Aynı zamanda sitede sporun dışında ülkemizde en çok sevilen at yarışları için da iddaa yapılabilmektedir.

Bu gibi seçenekler arasında Nesine destek ve müşteri hizmetleri fırsatını sunmuştur. Böylece akla gelebilecek olan tüm sorunlarda buradan yardım almanızı sağlamıştır. Bu konuda pek çok kişinin destek hizmetlerinin hangi saatlerde açık olduğunu merak ediyor. Canlı iddaa şirketi aslında müşteri desteği yani hizmetlerini 7/24 açık tutmaktadır. Ancak yazılı olarak iletişime geçileceği için 45 dakika ile 1 saat arasında kullanıcılara geri dönüş yapılmaktadır.

Nesine Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nesine destek ve müşteri hizmetleri ile birlikte oyunlar hakkında bilgi almaktadır. Ödeme işlemlerindeki sorunlarını çözüm bulma mümkün hale gelmiştir. Fakat dediğimiz gibi sitedeki canlı yardım hizmet hattı üzerinden yapacağınız yazılı gönderilerde 1 saat kadar beklemeniz gerekiyor. Nesine şirketi bu konuda 7/24 anlık cevap alabilmeniz içindir. Bu numara 0850 558 9 558 numaralı telefon üzerinden destek sağlamaktadır. Böylelikle yetkililerle anlık şekilde iletişim kurabilirsiniz veya daha sorunsuz iddaa süreci geçirebilirsiniz.